Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Овча купел 1
268 000 €
524 162.44 лв.

(2 792 €, 5 460.68 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:11 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена 601 пъти.
Площ:
96 m2
Етаж:
4-ти от 8
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

Чудесен 3-стаен апартамент, напълно обзаведен, със североизточно изложение и застроена площ от 85,10 кв. м, ид. ч. от общите части на сградата - 10,79 кв. м, мазе - 2, 07 кв.м. Разпределение - входно антре, дневна с трапезария и кухненски бокс, преход към една спалня, втора спалня - самостоятелна, тоалетна, баня с тоалетна и тераса пред дневната и едната спалня. Стаите са просторни и с правилна форма. Сградата се намира съвсем близо до две метростанции. Тел. 0888511312 и 0894 97 56 77
Особености
Тухла
С преход
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0888511312
Агенция:
РЕБУС
0888511312 024164001
РЕБУС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
rebus2000.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ж.к.Дианабад, бл.20А, вх.В
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Овча купел 1
Обява: 1c177763028735805

268 000 €
524 162.44 лв.
История на цената
(2 792 €, 5 460.68 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Овча купел 1

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност